Prázdny
Prázdny

Poďme na to!

Oslovte nás so svojou požiadavkou a my sa vám, v čo najkratšom čase, ozveme a dohodneme si stretnutie, ktoré vás nebude stáť ani jedno €. Získate pohľad a návrhy od skúsených profesionálov v obore.

Sme dvôveryhodný partner

Naše skúsenosti v oblasti marketingu a internetových technológií pretavujeme do úspešných spoluprác s klientmi ako U.S.Steel Košice, KIA Slovakia, Hesta a mnoho ďalších. Pozrite si naše referencie.

SME CERTIFIKOVANÁ SPOLOČNOSŤ

Viac ako 22 rokov skúsenosti s webom, digitálnymi médiámi a analytikou potvrdzuje aj certifikácia Digital Web Analytist. Tento certifikát asociácie s členmi ako Google, Adobe, IBM a ďalšími má s iba 300 analytikov celosvetovo. Sme aj Google Ads Partner aj Google Cloud Partner.

SME biznisovo orientovaní

Nehovoríme o čudných skratkách alebo nič nehovoriach indikátoroch. Hovoríme o biznise, objednávkach, tržbách, zákazníkoch a nákladov na ich oslovenie. Vieme, ako vplýva digitálny marketing na biznis a dokážeme to merať.

PONÚKAME KOMPLEXNÉ RIEŠENIA

Pre úspech na webe a v digitálnom marketingu je potrebná kombinácia umenia, kreativity, biznisu, marketingu a technológii. Vieme realizovať projekt kompletne na kľúč, alebo zabezpečovať čiastkové úlohy v spolupráci s Vami.