NÁS 

Spoločnosť OneClick.Systems poskytuje komplexné služby v oblasti webu, digitálnych médií a marketingu s využitím sociálnych sietí. Prinášame naším zákazníkom znalosti, skúsenosti a technológie pre efektívny digitálny marketing.

Sme orientovaní na biznis

Budete nám rozumieť. Nehovoríme o technológiách a zbytočných detailoch. Hovoríme o biznise, objednávkach, tržbách, zákazníkoch a nákladov na ich oslovenie. Vieme, čo očakávate od digitálneho marketingu. Meráme úspech a neustále optimalizujeme efektivitu. 

NAŠE Skúsenosti

Naši experti sa venujú webom od roku 1998. Skúsenosti z práce so stovkami zákazníkov od drobných živnostníkov po nadnárodné korporácie nás naučili ako efektívne tvoriť web a ako optimalizovať digitálny marketing. Vďaka našim skúsenostiam sa nemusíte učiť na vlastných chybách.

ponúkame Komplexné riešenia

Vieme realizovať projekt kompletne na kľúč a prevziať celkovú zodpovednosť alebo zabezpečovať čiastkové úlohy a doplniť Váš existujúci tím.
Vďaka dobrému projektovému manažmentu vieme realizovať komplexné projekty načas a v súlade s navrhnutým rozpočtom. 

Tím Oneclick

Tím najcennejším v našej spoločnosti sú ľudia. Vďaka nim dokážeme vytvárať kreatívne digitálne riešenia a uspieť v celosvetovej konkurencii.

Sme tím kreatívnych ľudí so skúsenosťami z oblasti tvorby webu a digitálnych médií, marketingu, analylitky, IT riešení pre veľké korporácie a kreatívnych služieb ako dizajn, profesionálna fotografia, video, animácie, 3D modelovanie či tvorba textov. 

Spolupracujeme s talentovanými ľuďmi z celého sveta.

Naše RIEŠENIE

Vyvinuli sme Audience Toolkit (ATK) - systém novej generácie pre tvorbu webu, správu obsahu, elektronický obchod, sociálne siete a analytiku. Všetko v jednom a integrované s najlepšími riešeniami od spoločností ako Google, Facebook. 

Čo hovoria naši zákazníci

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá a sme vďační za všetky ich názory. Je všeobecne známe, že je lepšie raz vidieť, ako 100-krát počuť. Pozrite si prípadové štúdie našich top klientov, alebo ukážky našich prác.

Prázdny

Firma OneClick je našim partnerom pri zlepšovaní a posilňovaní našej internetovej komunikácie. Počas procesu redizajnu stránok OneClick venovala veľa času pochopeniu nášho podnikania a ponúkla prehľad a stratégiu, ktorá maximalizovala hodnotu zážitok pre našich zákazníkov.

Poskytli profesionálne rady v oblasti digitálneho marketingu a analytiky.
Oceňujeme tiež flexibilný prístup a excelentnú zákaznícku podporu tak počas, ako aj po uvedení projektu

U. S. STEEL KOŠICE

Prázdny

Niekoľko rokov som sa tváril, že viem, čo je to webdizajn a online marketing. Ukázali ste mi úplne iný online svet, či už je to skvelé a jednoduché ATK alebo online kampane v nemenovanej firme. Študujem kopec článkov o inovatívnych technológiach, ale vy mi aj ak ukážete najfunkčnejšie veci, ktoré ste si už sami overili na klientoch. Ukazujete mi, ako robiť marketing jednoducho. Verím, že budete naďalej súčasťou môjho príbehu. Ďakujem.

MARTIN PALIČKA
CREATIVEINSTINCT

Prázdny

Bezplatná konzultácia

Zaujala Vás naša práca? Dohodnite si úvodnú konzultáciu zdarma.

Prázdny

Rozumieme dátam a biznisu

Iba 240 analytikov celostvetovo je držiteľom prestížnej certifikácie "Certifikovaný webový analytik" od Digital Analytics Associácie. Členmi DAA sú svetoví lídri ako Google, Yahoo, Microsoft, Adobe, IBM, čo zaručuje kvalitu certifikačného programu. V porovnaní s inými certifikáciami dáva táto väčší dôraz na prínos pre biznis a zavádzanie analytickej biznis kultúry v organizáciách. 

Sme certifikovaný Google Partner

Sme partnerom spoločnosti Google v dvoch oblastiach. Ponúkame Google Cloud so zameraním na produkty G-Suite a spravujeme reklamná kampane na Google Ads, kde sa špecializujeme hlavne na vyhľadávanie.